OSUSZANIE BUDYNKÓW GDANSK

OSUSZANIE BUDYNKÓW

KIEDY OSUSZAMY?

Proponujemy osuszanie, które jest niezbędne do wykonania w wielu sytuacjach.

Polecamy skorzystanie z naszych usług:

 • osuszanie budynków po zalaniach,
 • kiedy pojawia się wilgoć technologiczna, (osuszanie tynków, posadzek, ścian, stropów, murów,ścian, sufitów),
 • przy występującym nadmiarze wilgoci w pomieszczeniach mieszkalnych,
 • gdy występuje nadmiar wilgoci w budynkach i pomieszczeniach użytkowych,
 • w przypadku nadmiaru wilgoci na dachach i tarasach.

REALIZUJEMY:

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z osuszaniem a wybierając naszą firmę, możesz mieć pewność, że w sposób profesjonalny zrealizujemy:

 • osuszanie posadzek i tynków,
 • osuszanie izolacji podłóg (osuszanie podposadzkowe),
 • osuszanie izolacji dachów,
 • likwidację skutków powstałych w wyniku nieszczelnych instalacji C.O. i wod-kan.,
 • osuszanie wilgoci z płyt fundamentowych,
 • osuszanie wełny mineralnej oraz styropianu,
 • skuteczną eliminację wody, która gromadzi się na powierzchniach płaskich,
 • wynajem kondensacyjnych osuszaczy powietrza, nagrzewnic i wentylatorów,
 • pomiary wilgotności,
 • badania termowizyjne.

KOSZT USŁUGI:

Profesjonalne usługi na najwyższym poziomie i przystępne ceny.
To zasady, którymi się kierujemy w realizacji prac związanych z osuszaniem.

Cennik usług jest zawsze ustalamy indywidualnie, co wynika ze specyfiki osuszania budynków oraz występowania wielu zmiennych.

Starannie przeprowadzamy  oględziny miejsca, w którym ma zostać wykonana usługa, pozwala dokładnie określić końcowy koszt prac naszej firmy.
Zapraszamy do kontaktu, celem uzyskania informacji dotyczących usług i cen.

OSUSZANIE PO ZALANIU

OSUSZANIE PO ZALANIU

Najczęstsze przyczyny osuszania.

Usługi osuszania które świadczymy, to gwarancja kompleksowego wykonania działań, które mają zapewnią całkowitą likwidację pojawiających się problemów. Mowa tu choćby o wilgoci technologicznej czy zalaniach, które najczęściej spotykamy w trakcie realizowania naszych prac. Dlatego bardzo ważne jest jak najszybsze działanie, prawidłowy wybór metod i wykorzystanie nowoczesnego, odpowiednio wydajnego sprzętu.

Natychmiastowa gotowość do rozpoczęcia prac.

Szybkość realizacji budowlanych przyczynia się do potrzeby ekspresowego zwalczania wilgoci technologicznej. Korzystając z naszych usług, można mieć pewność, że proces suszenia posadzek, stropów, świeżych tynków, zostanie przeprowadzony w sposób kompleksowy. Zapewni to inwestorowi gwarancję, że budynek i jego poszczególne elementy będą w najlepszym stanie, a ciągłość prac zostanie zachowana.
A co kluczowe, reakcja naszej firmy na zgłoszenie jest bezzwłoczna.

Usuwanie skutków zalania.

Przy zalaniach, kiedy wilgoć w nadmiernych ilościach gromadzi się w podłogach, ścianach, na elementach wyposażenia, nie można oczekiwać, że naturalne sposoby, czas, pozwolą pozbyć się wilgoci. Należy działać jak najszybciej, żeby minimalizować szkody, zarówno zdrowotne, jak i materialne. Dzięki naszym autorskim rozwiązaniom opracujemy najskuteczniejszy sposób pozbycia się wilgoci po zalaniach. W razie potrzeby pomożemy przy lokalizacji awarii wykonując pomiary wilgotności czy badania termowizyjne. Nasze usługi sprawią, że wilgoć zostanie szybko zlikwidowana, a tym samym widmo pojawienia się np. pleśni czy grzybów, zostanie zażegnane. To również pewność, że poszczególne elementy konstrukcyjne budynków nie zostaną nadwyrężone.

Dlaczego właśnie nasze usługi?

Szybkość i skuteczność w procesie osuszania to jedne z najważniejszych elementów w procesie pozbywania się nadmiaru wilgoci. Nasza firma z racji doświadczenia, wielu przeprowadzonych realizacji, doskonale zdaje sobie sprawę z tego faktu. Dlatego decydując się na współpracę z nami, możecie mieć pewność, że zagwarantujemy wam profesjonalny proces działania na każdym etapie. Przede wszystkim starannie zdiagnozujemy problem oraz oszacujemy sytuację. W konsekwencji opracujemy najbardziej efektywne metody działania, dobierzemy najwydajniejszy sprzęt oraz stworzymy dokładny plan działania. Prace przeprowadzimy w sposób jak najmniej inwazyjny dla otoczenia. Zaś po wszystkim przeprowadzimy pełną diagnostykę czyli profesjonalne badania kontrolne, pomiary wilgoci czy badania termowizyjne.
W przypadkach kiedy szkoda pokrywana jest przez ubezpieczalnię przygotowujemy odpowiednio przygotowany pakiet dokumentów dotyczących osuszania co gwarantuje bezproblemowe rozliczenie z ubezpieczycielem.

Nasze usługi wyróżnia korzystanie w stu procentach z własnego sprzętu. Zgromadzenie szerokiego parku maszyn pozwala przy każdej współpracy, w sposób dokładny dobrać odpowiednie urządzenie pod indywidualne zapotrzebowanie klienta.

Tylko profesjonalne osuszanie pozwoli w pełni zlikwidować problem.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, można mieć pewność, że problem zlikwidujemy w stu procentach. Nie interesują nas pół środki a w naszym działaniu skupiamy się na istocie problemu oraz jej likwidacji. Dzięki takiemu podejściu eliminujemy zbędną pracę generująca dodatkowe koszty dla zlecającego. Najważniejsze to profesjonalnie zaplanowanie i zrealizowanie wszystkich etapów działania związanych z naszymi usługami osuszania.
W nawiązaniu do tego dajemy pełną gwarancję na świadczone usługi.

Obługujemy: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, Władysławowo, Bolszewo, Jastrzębia Góra, Puck, Bojano, Koleczkowo, Kielno, Pruszcz Gdański, Hel, Karwia, Straszyn, Chwaszczyno, Żukowo, Lębork, Starogard Gdański, Kartuzy, Luzino, Kosakowo, Banino, Szemud, Kolbudy, Kowale, Borkowo oraz okolice.

Działamy we wszystkich trójmiejskich dzielnicach: Aniołki, Brętowo, Brzeźno, Chełm, Jasień, Kokoszki, Krakowiec-Górki Zachodnie, Letnica, Matarnia, Młyniska, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Osowa, Piecki-Migowo, Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Rudniki, Siedlce, Stogi, Strzyża, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice, VII Dwór, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Wyspa Sobieszewska, Wzgórze Mickiewicza, Zaspa-Młyniec, Zaspa-Rozstaje, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Dolny Sopot, Górny Sopot , Kamienny Potok, Karlikowo, Świemirowo, Brodwino, Babie Doły, Chwarzno-Wiczlino, Chylonia, Cisowa, Działki Leśne, Dąbrowa, Grabówek, Kamienna Góra, Karwiny, Leszczynki, Mały Kack, Obłuże, Oksywie, Orłowo, Pogórze, Pustki Cisowskie-Demptowo, Redłowo, Śródmieście, Wielki Kack, Witomino-Radiostacja, Witomino-Leśniczówka, Wzgórze Św. Maksymiliana.