osuszanie

Osuszanie Budynków

Ozonowanie

Ozonowanie polega na usuwaniu nie tylko nieprzyjemnych zapachów, ale również na pełnej sterylizacji pomieszczeń i przedmiotów. Dlatego zalecamy przeprowadzenie ozonowania po kompleksowym osuszeniu zalanych pomieszczeń.

Ozonowanie pomieszczeń sterylizuje i dezynfekuje atmosferę w nich panującą. Ozonowanie pozwala na usunięcie z powietrza i przedmiotów znajdujących się wewnątrz pomieszczenia, groźnych dla zdrowia bakterii, wirusów, zarodników grzybów, pleśni czy alergenów takich jak roztocza. Nieocenioną zaletą tej metody jest usuwanie zapachów.

Nasza firma skutecznie i profesjonalnie wyozonuje: mieszkania, pomieszczenia biurowe, sklepy, hurtownie, restauracje, centrum fitness, zakłady pogrzebowe i wiele innych lokali użytkowych, które potrzebują dezynfekcji.

Polecamy usługę ozonowania pomieszczeń biurowych. Po zabiegu ozonowania w Twoim biurze znikną wszelkie drobnoustroje a wraz z nimi nieprzyjemne zapachy. Klienci z pewnością docenią czyste i świeże biuro, które jest wizytówką Twojej firmy.

Jesteś alergikiem? Wyozonuj swoje mieszkanie a poczujesz się znacznie lepiej.

Zamów Ozonowanie