osuszanie

Osuszanie Budynków

Nowoczesne Technologie Osuszania

Wystarczy mała awaria instalacji wodnej lub nieszczęśliwe zdarzenie pogodowe, by cały dobytek został zniszczony przez wodę. Najważniejsze w tym wszystkim jest wówczas to, by w jak najkrótszym czasie naprawić szkodę zalaniową. Im dłużej się zwleka, tym szkody mogą być poważniejsze.

Woda w zalanym pomieszczeniu szybko wnika we wszystko co się w nim znajduje. Nie będą to tylko meble czy inne przedmioty, ale i przede wszystkim posadzka i ściany. Z tym jest największy problem. Spowolniona reakcja bądź jej brak, przyczyni się do zapoczątkowania wilgoci. A więc będzie ona widoczna na ścianach, mimo iż tak naprawdę woda która jeszcze do niedawna wypełniała konkretne pomieszczenia, została już usunięta.

Często wilgoć przyczynia się do rozwoju różnych chorób, szczególnie związanych z drogami oddechowymi. A więc szybka interwencja jest tu wręcz wskazana. Każdy kto uważa, że zalane mieszkanie to problem którego nie da się skutecznie rozwiązać, powinien zamówić naszą firmę, szybko uporamy się z zalaniem, a także z wilgocią, która może wniknąć w mury i inne znajdujące się w budynku rzeczy.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, a specjalnie opracowane przez nas metody osuszania umożliwiają skuteczne usuniecie wilgoci z wszelkich pomieszczeń. Osuszamy budynki osuszaczami kondensacyjnymi które odbierają nadmiar wilgoci z powietrza. W wyniku obniżenia wilgotności w zalanym pomieszczeniu następuje przyśpieszony proces osuszania murów, wylewek betonowych. Jednocześnie przeprowadzenie prac osuszających zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów, które są niebezpieczne dla Państwa zdrowia.

Niezależnie od tego, czy szkodę spowodował przeciek lub powódź, reagujemy szybko i efektywnie. Gwarantujemy szybkość działania, najwyższej klasy sprzęt. Pomagamy w formalnościach z ubezpieczycielami. Nasze zaplecze techniczne pozwala na wykonanie usług bez limitów osuszanej powierzchni.

Zamów Osuszanie Wynajem Osuszaczy